Nákupní košík: je prázdný

Úvodní strana > Autodoplňky > Opravy a údržba > Kardanová hřídel pro Mercedes Sprinter 906 VW LT 28-35 28-46 40-55

Kardanová hřídel pro Mercedes Sprinter 906 VW LT 28-35 28-46 40-55 - se slevou 5%

OKAMŽITÁ EXPEDICE
GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ
ZÁRUKA 24 MĚSÍCŮ

Nakupujte bez rizika se 100% ZÁRUKOU a GARANCÍ vrácení peněz

Další obrázky

Již koupilo: 10 zákazníků
Dostupnost: Skladem - k dispozici: 90 kusů
Dříve: 9 900,- - 5%
Zvolte počet kusů: Ks

můžete nakupovat ještě

27 dní 22 hodin 35 minut
  Nakoupilo 10 zákazníků
nakupte i Vy

Nej. cena 30d 9 900,-

Akční cena: 9 405,-

Dodání

Dobírka (Kurýr We|Do): 129,00 Kč
Při nákupu nad 1 500,- poštovné ZDARMA

Kardanová hřídel pro Mercedes Sprinter 906 VW LT 28-35 28-46 40-55

Kardanová hřídel pro Mercedes Sprinter 906 VW LT 28-35 28-46 40-55

Kardanová hřídel pro Mercedes Sprinter 906 VW LT 28-35 28-46 40-55

Einschränkungen
Wichtige Details zum Teil
Marke Modell Baujahr Plattform Typ Motor
Originalteilenummer vergleichen Mercedes-Benz Sprinter 3,5-T Bus 2009/03-2013/12 B906 310 CDI 2143 ccm, 70 KW, 95 PS
Originalteilenummer vergleichen Mercedes-Benz Sprinter 3,5-T Bus 2006/06-2009/12 B906 311 CDI 2148 ccm, 80 KW, 109 PS
Originalteilenummer vergleichen Mercedes-Benz Sprinter 3,5-T Bus 2008/02-2009/12 B906 311 CDI 4x4 2148 ccm, 80 KW, 109 PS
Originalteilenummer vergleichen Mercedes-Benz Sprinter 3,5-T Bus 2011/08-2016/05 B906 313 CDI 2143 ccm, 95 KW, 129 PS
Originalteilenummer vergleichen Mercedes-Benz Sprinter 3,5-T Bus 2011/08-2016/05 B906 313 CDI 4x4 2143 ccm, 95 KW, 129 PS
Originalteilenummer vergleichen Mercedes-Benz Sprinter 3,5-T Bus 2009/03-2021/12 B906 319 CDI/BlueTEC 2987 ccm, 140 KW, 190 PS
Originalteilenummer vergleichen Mercedes-Benz Sprinter 3,5-T Bus 2009/03-2021/12 B906 319 CDI/BlueTEC 4x4 2987 ccm, 140 KW, 190 PS
Originalteilenummer vergleichen Mercedes-Benz Sprinter 3,5-T Bus 2006/06-2013/12 B906 324 3498 ccm, 190 KW, 258 PS
Originalteilenummer vergleichen Mercedes-Benz Sprinter 3,5-T Kasten 2006/06-2009/12 B906 309 CDI 2148 ccm, 65 KW, 88 PS
Originalteilenummer vergleichen Mercedes-Benz Sprinter 3,5-T Kasten 2009/03-2021/12 B906 310 CDI 2143 ccm, 70 KW, 95 PS
Originalteilenummer vergleichen Mercedes-Benz Sprinter 3,5-T Kasten 2006/06-2009/12 B906 311 CDI 2148 ccm, 80 KW, 109 PS
Originalteilenummer vergleichen Mercedes-Benz Sprinter 3,5-T Kasten 2008/02-2009/12 B906 311 CDI 4x4 2148 ccm, 80 KW, 109 PS
Originalteilenummer vergleichen Mercedes-Benz Sprinter 3,5-T Kasten 2006/06-2021/12 B906 313 CDI 2148 ccm, 95 KW, 129 PS
Originalteilenummer vergleichen Mercedes-Benz Sprinter 3,5-T Kasten 2009/05-2021/12 B906 313 CDI 2143 ccm, 95 KW, 129 PS
Originalteilenummer vergleichen Mercedes-Benz Sprinter 3,5-T Kasten 2008/02-2009/12 B906 318 CDI 4x4 2987 ccm, 135 KW, 184 PS
Originalteilenummer vergleichen Mercedes-Benz Sprinter 3,5-T Kasten 2009/03-2021/12 B906 319 CDI/BlueTEC 2987 ccm, 140 KW, 190 PS
Originalteilenummer vergleichen Mercedes-Benz Sprinter 3,5-T Kasten 2009/03-2021/12 B906 319 CDI/BlueTEC 4x4 2987 ccm, 140 KW, 190 PS
Originalteilenummer vergleichen Mercedes-Benz Sprinter 3,5-T Kasten 2006/06-2013/12 B906 324 3498 ccm, 190 KW, 258 PS
Originalteilenummer vergleichen Mercedes-Benz Sprinter 3,5-T Pritsche/Fahrgestell 2006/06-2009/12 B906 309 CDI 2148 ccm, 65 KW, 88 PS
Originalteilenummer vergleichen Mercedes-Benz Sprinter 3,5-T Pritsche/Fahrgestell 2009/03-2016/05 B906 310 CDI 2143 ccm, 70 KW, 95 PS
Einschränkungen
Wichtige Details zum Teil
Marke Modell Baujahr Plattform Typ Motor
Originalteilenummer vergleichen Mercedes-Benz Sprinter 3,5-T Pritsche/Fahrgestell 2006/06-2009/12 B906 311 CDI 2148 ccm, 80 KW, 109 PS
Originalteilenummer vergleichen Mercedes-Benz Sprinter 3,5-T Pritsche/Fahrgestell 2008/02-2009/12 B906 311 CDI 4x4 2148 ccm, 80 KW, 109 PS
Originalteilenummer vergleichen Mercedes-Benz Sprinter 3,5-T Pritsche/Fahrgestell 2006/06-2016/05 B906 313 CDI 2143 ccm, 95 KW, 129 PS
Originalteilenummer vergleichen Mercedes-Benz Sprinter 3,5-T Pritsche/Fahrgestell 2008/09-2021/12 B906 316 NGT 1796 ccm, 115 KW, 156 PS
Originalteilenummer vergleichen Mercedes-Benz Sprinter 3,5-T Pritsche/Fahrgestell 2006/06-2009/12 B906 318 CDI 2987 ccm, 135 KW, 184 PS
Originalteilenummer vergleichen Mercedes-Benz Sprinter 3,5-T Pritsche/Fahrgestell 2008/02-2009/12 B906 318 CDI 4x4 2987 ccm, 135 KW, 184 PS
Originalteilenummer vergleichen Mercedes-Benz Sprinter 3,5-T Pritsche/Fahrgestell 2009/03-2021/12 B906 319 CDI/BlueTEC 2987 ccm, 140 KW, 190 PS
Originalteilenummer vergleichen Mercedes-Benz Sprinter 3,5-T Pritsche/Fahrgestell 2011/05-2021/12 B906 319 CDI/BlueTEC 4x4 2987 ccm, 140 KW, 190 PS
Originalteilenummer vergleichen Mercedes-Benz Sprinter 3,5-T Pritsche/Fahrgestell 2006/06-2013/12 B906 324 3498 ccm, 190 KW, 258 PS
Originalteilenummer vergleichen Mercedes-Benz Sprinter 3-T Bus 2009/03-2013/12 B906 210 CDI 2143 ccm, 70 KW, 95 PS
Originalteilenummer vergleichen Mercedes-Benz Sprinter 3-T Bus 2006/06-2009/12 B906 211 CDI 2148 ccm, 80 KW, 109 PS
Originalteilenummer vergleichen Mercedes-Benz Sprinter 3-T Bus 2006/06-2016/05 B906 213 CDI 2143 ccm, 95 KW, 129 PS
Originalteilenummer vergleichen Mercedes-Benz Sprinter 3-T Kasten 2006/06-2021/12 B906 213 CDI 2143 ccm, 95 KW, 129 PS
Originalteilenummer vergleichen Mercedes-Benz Sprinter 3-T Kasten 2006/06-2009/12 B906 215 CDI 2148 ccm, 110 KW, 150 PS
Originalteilenummer vergleichen Mercedes-Benz Sprinter 3-T Kasten 2008/09-2021/12 B906 216 1796 ccm, 115 KW, 156 PS
Originalteilenummer vergleichen Mercedes-Benz Sprinter 3-T Kasten 2009/03-2021/12 B906 216 CDI 2143 ccm, 120 KW, 163 PS
Originalteilenummer vergleichen Mercedes-Benz Sprinter 3-T Kasten 2006/06-2009/12 B906 218 CDI 2987 ccm, 135 KW, 184 PS
Originalteilenummer vergleichen Mercedes-Benz Sprinter 3-T Kasten 2009/03-2021/12 B906 219 CDI/BlueTEC 2987 ccm, 140 KW, 190 PS
Originalteilenummer vergleichen Mercedes-Benz Sprinter 3-T Kasten 2006/06-2021/12 B906 224 3498 ccm, 190 KW, 258 PS
Originalteilenummer vergleichen Mercedes-Benz Sprinter 3-T Pritsche/Fahrgestell 2006/06-2009/12 B906 209 CDI 2148 ccm, 65 KW, 88 PS
Einschränkungen
Wichtige Details zum Teil
Marke Modell Baujahr Plattform Typ Motor
Originalteilenummer vergleichen Mercedes-Benz Sprinter 3-T Pritsche/Fahrgestell 2009/03-2016/05 B906 210 CDI 2143 ccm, 70 KW, 95 PS
Originalteilenummer vergleichen Mercedes-Benz Sprinter 3-T Pritsche/Fahrgestell 2006/06-2013/12 B906 224 3498 ccm, 190 KW, 258 PS
Originalteilenummer vergleichen Mercedes-Benz Sprinter 4,6-T Kasten 2009/06-2009/12 B906 415 CDI 2148 ccm, 110 KW, 150 PS
Originalteilenummer vergleichen Mercedes-Benz Sprinter 4,6-T Kasten 2009/03-2021/12 B906 416 CDI 2143 ccm, 120 KW, 163 PS
Originalteilenummer vergleichen Mercedes-Benz Sprinter 4,6-T Kasten 2009/06-2016/05 B906 418 CDI 2987 ccm, 135 KW, 184 PS
Originalteilenummer vergleichen Mercedes-Benz Sprinter 4,6-T Kasten 2009/03-2021/12 B906 419 CDI 2987 ccm, 140 KW, 190 PS
Originalteilenummer vergleichen Mercedes-Benz Sprinter 4,6-T Pritsche/Fahrgestell 2009/06-2009/12 B906 411 CDI 2148 ccm, 80 KW, 109 PS
Originalteilenummer vergleichen Mercedes-Benz Sprinter 4,6-T Pritsche/Fahrgestell 2006/06-2009/12 B906 415 CDI 2148 ccm, 110 KW, 150 PS
Originalteilenummer vergleichen Mercedes-Benz Sprinter 4,6-T Pritsche/Fahrgestell 2009/03-2021/12 B906 416 CDI 2143 ccm, 120 KW, 163 PS
Originalteilenummer vergleichen Mercedes-Benz Sprinter 5-T Kasten 2006/06-2009/12 B906 515 CDI 2148 ccm, 110 KW, 150 PS
Originalteilenummer vergleichen Mercedes-Benz Sprinter 5-T Kasten 2006/06-2009/12 B906 515 CDI 4x4 2148 ccm, 110 KW, 150 PS
Originalteilenummer vergleichen Mercedes-Benz Sprinter 5-T Kasten 2009/03-2021/12 B906 516 CDI 2143 ccm, 120 KW, 163 PS
Originalteilenummer vergleichen Mercedes-Benz Sprinter 5-T Kasten 2006/06-2021/12 B906 516 CDI 4x4 2143 ccm, 120 KW, 163 PS
Originalteilenummer vergleichen Mercedes-Benz Sprinter 5-T Kasten 2006/06-2009/12 B906 518 CDI 2987 ccm, 135 KW, 184 PS
Originalteilenummer vergleichen Mercedes-Benz Sprinter 5-T Kasten 2006/06-2009/12 B906 518 CDI 4x4 2987 ccm, 135 KW, 184 PS
Originalteilenummer vergleichen Mercedes-Benz Sprinter 5-T Kasten 2009/03-2021/12 B906 519 CDI/BlueTEC 2987 ccm, 140 KW, 190 PS
Originalteilenummer vergleichen Mercedes-Benz Sprinter 5-T Pritsche/Fahrgestell 2006/06-2009/12 B906 515 CDI 2148 ccm, 110 KW, 150 PS
Originalteilenummer vergleichen Mercedes-Benz Sprinter 5-T Pritsche/Fahrgestell 2006/06-2009/12 B906 515 CDI 4x4 2148 ccm, 110 KW, 150 PS
Originalteilenummer vergleichen Mercedes-Benz Sprinter 5-T Pritsche/Fahrgestell 2008/09-2021/12 B906 516 1796 ccm, 115 KW, 156 PS
Originalteilenummer vergleichen Mercedes-Benz Sprinter 5-T Pritsche/Fahrgestell 2009/03-2021/12 B906 516 CDI 2143 ccm, 120 KW, 163 PS
 
Original-Teilenummern:
Mercedes: A9064101306
Mercedes: 906410460680
Mercedes: A9064100016
Mercedes: A9064104606
Mercedes: A906410460680
Mercedes: 9064100016
Mercedes: 9064101306
Mercedes: 9064104606
Mercedes: A9064102616
Mercedes: A9064104616
Mercedes: A9064106202
Mercedes: A9064107516
Mercedes: A9064107816
Mercedes: A906410781680
Mercedes: A 906 410 62 06
Mercedes: 9064107516
Mercedes: 9064102616
Mercedes: 9064104616
Mercedes: 9064106202
Mercedes: 9064106206
Mercedes: 9064107816
Mercedes: 906410781680
Vag: 2E0521163T
Vag: 2E0521293M
Volkswagen: 2E0 521 293

For the Following Cars :

VW Crafter 30-50 2E_ [2006-2016] Box

VW Crafter 30-35 2E_ [2006-2016] Bus

VW Crafter 30-50 2F_ [2006-2016] Platform/Chassis

Mercedes-Benz Sprinter 3.5-t [2006-2019] Box

Mercedes-Benz Sprinter 3.5-t [2006-2019] Bus

Mercedes-Benz Sprinter 3.5-t [2006-2019] Platform/Chassis

Mercedes-Benz Sprinter 3-t [2006-2019] Box

Mercedes-Benz Sprinter 3-t [2006-2019] Bus

Mercedes-Benz Sprinter 3-t [2006-2019] Platform/Chassis

Mercedes-Benz Sprinter 4.6-t [2006-2018] Box

Mercedes-Benz Sprinter 4.6-t [2006-2019] Platform/Chassis

Mercedes-Benz Sprinter 5-t [2006-2019] Box

Mercedes-Benz Sprinter 5-t [2006-2019] Platform/Chassis

 
 
 
 

 

Na Kardan  poskytujeme záruku 24 měsíců


Kardanová hřídel pro Mercedes Sprinter 906 VW LT 28-35 28-46 40-55
Kardanová hřídel pro Mercedes Sprinter 906 VW LT 28-35 28-46 40-55
Kardanová hřídel pro Mercedes Sprinter 906 VW LT 28-35 28-46 40-55
Kardanová hřídel pro Mercedes Sprinter 906 VW LT 28-35 28-46 40-55
Kardanová hřídel pro Mercedes Sprinter 906 VW LT 28-35 28-46 40-55
Kardanová hřídel pro Mercedes Sprinter 906 VW LT 28-35 28-46 40-55

Kupte si ještě dnes výrobek Kardanová hřídel pro Mercedes Sprinter 906 VW LT 28-35 28-46 40-55 se 100% zárukou vrácení peněz nebo reklamace Záruka na veškeré zboží a odborný servis - vše zaručeno! Faktury samozřejmostí.

9 900,-

Další zboží ve slevě

akce

Pojistné šrouby kol M12 x 1,5 x 26mm

Prodáno: 10 kusů
Pojistné šrouby kol M12 x 1,5 x 26mm
Skladem 90 kusů
Cena: 249,-

akce

Sada na opravu promáčklin

Prodáno: 8506 kusů
Sada na opravu promáčklin
Skladem 14 kusů
Cena: 199,-

akce

Plachta na motorku

Prodáno: 565 kusů
Plachta na motorku
Skladem 75 kusů
Cena: 399,-

akce

Pero na opravu laku

Prodáno: 8610 kusů
Pero na opravu laku
Skladem 70 kusů
Cena: 69,-

akce

Stříkačka - odsávačkai 60 ml na provozní kapaliny

Prodáno: 90 kusů
Stříkačka - odsávačkai 60 ml na provozní kapaliny
Skladem 90 kusů
Cena: 59,-

Líbí se Vám SLEVOVAR??

 

Pokud se Vám SLEVOVAR.CZ líbí, doporučte jej svým známým. Stačí pouze vyplňit email Vašeho známého nebo kamaráda a bude mu automaticky odeslána pozvánka na náš obchod.

Máte dotaz na zboží?

Veškeré zboží nabízené na slevovém serveru SLEVOVAR.CZ je skladem a je připravené k okamžité expedici. Pokud máte dotaz, neváhejte a kontaktujte nás na čísle 602 350 911.

Náš vyškolený tým pracovníků Vám velmi ochotně poradí. Případně pokud máte zájem o zboží a nevíte jak objednat, můžete také učinit objednávku telefonicky. V případě, že se Vám nechce telefonovat, napište nám zprávu na E-Mail: objednavky@slevovar.cz