Nákupní košík: je prázdný

Úvodní strana > Autodoplňky > Opravy a údržba > Kardanová hřídel pro Mercedes Sprinter 906 VW LT 28-35 28-46 40-55

Kardanová hřídel pro Mercedes Sprinter 906 VW LT 28-35 28-46 40-55 - se slevou 60%

OKAMŽITÁ EXPEDICE
GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ
ZÁRUKA 24 MĚSÍCŮ
NÁKUP I PO TELEFONU

Nakupujte bez rizika se 100% ZÁRUKOU a GARANCÍ vrácení peněz

Další obrázky

Již koupilo: 10 zákazníků
Dostupnost: Skladem - k dispozici: 90 kusů
Běžná cena: 25 000,- - 60%
Zvolte počet kusů: Ks
Akční cena: 9 900,-/ kus

Dodaní

Dobírka (Kurýr We|Do): 129,00 Kč
Při nákupu nad 1 500,- poštovné ZDARMA

Kardanová hřídel pro Mercedes Sprinter 906 VW LT 28-35 28-46 40-55

Kardanová hřídel pro Mercedes Sprinter 906 VW LT 28-35 28-46 40-55

Kardanová hřídel pro Mercedes Sprinter 906 VW LT 28-35 28-46 40-55

Einschränkungen
Wichtige Details zum Teil
Marke Modell Baujahr Plattform Typ Motor
Originalteilenummer vergleichen Mercedes-Benz Sprinter 3,5-T Bus 2009/03-2013/12 B906 310 CDI 2143 ccm, 70 KW, 95 PS
Originalteilenummer vergleichen Mercedes-Benz Sprinter 3,5-T Bus 2006/06-2009/12 B906 311 CDI 2148 ccm, 80 KW, 109 PS
Originalteilenummer vergleichen Mercedes-Benz Sprinter 3,5-T Bus 2008/02-2009/12 B906 311 CDI 4x4 2148 ccm, 80 KW, 109 PS
Originalteilenummer vergleichen Mercedes-Benz Sprinter 3,5-T Bus 2011/08-2016/05 B906 313 CDI 2143 ccm, 95 KW, 129 PS
Originalteilenummer vergleichen Mercedes-Benz Sprinter 3,5-T Bus 2011/08-2016/05 B906 313 CDI 4x4 2143 ccm, 95 KW, 129 PS
Originalteilenummer vergleichen Mercedes-Benz Sprinter 3,5-T Bus 2009/03-2021/12 B906 319 CDI/BlueTEC 2987 ccm, 140 KW, 190 PS
Originalteilenummer vergleichen Mercedes-Benz Sprinter 3,5-T Bus 2009/03-2021/12 B906 319 CDI/BlueTEC 4x4 2987 ccm, 140 KW, 190 PS
Originalteilenummer vergleichen Mercedes-Benz Sprinter 3,5-T Bus 2006/06-2013/12 B906 324 3498 ccm, 190 KW, 258 PS
Originalteilenummer vergleichen Mercedes-Benz Sprinter 3,5-T Kasten 2006/06-2009/12 B906 309 CDI 2148 ccm, 65 KW, 88 PS
Originalteilenummer vergleichen Mercedes-Benz Sprinter 3,5-T Kasten 2009/03-2021/12 B906 310 CDI 2143 ccm, 70 KW, 95 PS
Originalteilenummer vergleichen Mercedes-Benz Sprinter 3,5-T Kasten 2006/06-2009/12 B906 311 CDI 2148 ccm, 80 KW, 109 PS
Originalteilenummer vergleichen Mercedes-Benz Sprinter 3,5-T Kasten 2008/02-2009/12 B906 311 CDI 4x4 2148 ccm, 80 KW, 109 PS
Originalteilenummer vergleichen Mercedes-Benz Sprinter 3,5-T Kasten 2006/06-2021/12 B906 313 CDI 2148 ccm, 95 KW, 129 PS
Originalteilenummer vergleichen Mercedes-Benz Sprinter 3,5-T Kasten 2009/05-2021/12 B906 313 CDI 2143 ccm, 95 KW, 129 PS
Originalteilenummer vergleichen Mercedes-Benz Sprinter 3,5-T Kasten 2008/02-2009/12 B906 318 CDI 4x4 2987 ccm, 135 KW, 184 PS
Originalteilenummer vergleichen Mercedes-Benz Sprinter 3,5-T Kasten 2009/03-2021/12 B906 319 CDI/BlueTEC 2987 ccm, 140 KW, 190 PS
Originalteilenummer vergleichen Mercedes-Benz Sprinter 3,5-T Kasten 2009/03-2021/12 B906 319 CDI/BlueTEC 4x4 2987 ccm, 140 KW, 190 PS
Originalteilenummer vergleichen Mercedes-Benz Sprinter 3,5-T Kasten 2006/06-2013/12 B906 324 3498 ccm, 190 KW, 258 PS
Originalteilenummer vergleichen Mercedes-Benz Sprinter 3,5-T Pritsche/Fahrgestell 2006/06-2009/12 B906 309 CDI 2148 ccm, 65 KW, 88 PS
Originalteilenummer vergleichen Mercedes-Benz Sprinter 3,5-T Pritsche/Fahrgestell 2009/03-2016/05 B906 310 CDI 2143 ccm, 70 KW, 95 PS
Einschränkungen
Wichtige Details zum Teil
Marke Modell Baujahr Plattform Typ Motor
Originalteilenummer vergleichen Mercedes-Benz Sprinter 3,5-T Pritsche/Fahrgestell 2006/06-2009/12 B906 311 CDI 2148 ccm, 80 KW, 109 PS
Originalteilenummer vergleichen Mercedes-Benz Sprinter 3,5-T Pritsche/Fahrgestell 2008/02-2009/12 B906 311 CDI 4x4 2148 ccm, 80 KW, 109 PS
Originalteilenummer vergleichen Mercedes-Benz Sprinter 3,5-T Pritsche/Fahrgestell 2006/06-2016/05 B906 313 CDI 2143 ccm, 95 KW, 129 PS
Originalteilenummer vergleichen Mercedes-Benz Sprinter 3,5-T Pritsche/Fahrgestell 2008/09-2021/12 B906 316 NGT 1796 ccm, 115 KW, 156 PS
Originalteilenummer vergleichen Mercedes-Benz Sprinter 3,5-T Pritsche/Fahrgestell 2006/06-2009/12 B906 318 CDI 2987 ccm, 135 KW, 184 PS
Originalteilenummer vergleichen Mercedes-Benz Sprinter 3,5-T Pritsche/Fahrgestell 2008/02-2009/12 B906 318 CDI 4x4 2987 ccm, 135 KW, 184 PS
Originalteilenummer vergleichen Mercedes-Benz Sprinter 3,5-T Pritsche/Fahrgestell 2009/03-2021/12 B906 319 CDI/BlueTEC 2987 ccm, 140 KW, 190 PS
Originalteilenummer vergleichen Mercedes-Benz Sprinter 3,5-T Pritsche/Fahrgestell 2011/05-2021/12 B906 319 CDI/BlueTEC 4x4 2987 ccm, 140 KW, 190 PS
Originalteilenummer vergleichen Mercedes-Benz Sprinter 3,5-T Pritsche/Fahrgestell 2006/06-2013/12 B906 324 3498 ccm, 190 KW, 258 PS
Originalteilenummer vergleichen Mercedes-Benz Sprinter 3-T Bus 2009/03-2013/12 B906 210 CDI 2143 ccm, 70 KW, 95 PS
Originalteilenummer vergleichen Mercedes-Benz Sprinter 3-T Bus 2006/06-2009/12 B906 211 CDI 2148 ccm, 80 KW, 109 PS
Originalteilenummer vergleichen Mercedes-Benz Sprinter 3-T Bus 2006/06-2016/05 B906 213 CDI 2143 ccm, 95 KW, 129 PS
Originalteilenummer vergleichen Mercedes-Benz Sprinter 3-T Kasten 2006/06-2021/12 B906 213 CDI 2143 ccm, 95 KW, 129 PS
Originalteilenummer vergleichen Mercedes-Benz Sprinter 3-T Kasten 2006/06-2009/12 B906 215 CDI 2148 ccm, 110 KW, 150 PS
Originalteilenummer vergleichen Mercedes-Benz Sprinter 3-T Kasten 2008/09-2021/12 B906 216 1796 ccm, 115 KW, 156 PS
Originalteilenummer vergleichen Mercedes-Benz Sprinter 3-T Kasten 2009/03-2021/12 B906 216 CDI 2143 ccm, 120 KW, 163 PS
Originalteilenummer vergleichen Mercedes-Benz Sprinter 3-T Kasten 2006/06-2009/12 B906 218 CDI 2987 ccm, 135 KW, 184 PS
Originalteilenummer vergleichen Mercedes-Benz Sprinter 3-T Kasten 2009/03-2021/12 B906 219 CDI/BlueTEC 2987 ccm, 140 KW, 190 PS
Originalteilenummer vergleichen Mercedes-Benz Sprinter 3-T Kasten 2006/06-2021/12 B906 224 3498 ccm, 190 KW, 258 PS
Originalteilenummer vergleichen Mercedes-Benz Sprinter 3-T Pritsche/Fahrgestell 2006/06-2009/12 B906 209 CDI 2148 ccm, 65 KW, 88 PS
Einschränkungen
Wichtige Details zum Teil
Marke Modell Baujahr Plattform Typ Motor
Originalteilenummer vergleichen Mercedes-Benz Sprinter 3-T Pritsche/Fahrgestell 2009/03-2016/05 B906 210 CDI 2143 ccm, 70 KW, 95 PS
Originalteilenummer vergleichen Mercedes-Benz Sprinter 3-T Pritsche/Fahrgestell 2006/06-2013/12 B906 224 3498 ccm, 190 KW, 258 PS
Originalteilenummer vergleichen Mercedes-Benz Sprinter 4,6-T Kasten 2009/06-2009/12 B906 415 CDI 2148 ccm, 110 KW, 150 PS
Originalteilenummer vergleichen Mercedes-Benz Sprinter 4,6-T Kasten 2009/03-2021/12 B906 416 CDI 2143 ccm, 120 KW, 163 PS
Originalteilenummer vergleichen Mercedes-Benz Sprinter 4,6-T Kasten 2009/06-2016/05 B906 418 CDI 2987 ccm, 135 KW, 184 PS
Originalteilenummer vergleichen Mercedes-Benz Sprinter 4,6-T Kasten 2009/03-2021/12 B906 419 CDI 2987 ccm, 140 KW, 190 PS
Originalteilenummer vergleichen Mercedes-Benz Sprinter 4,6-T Pritsche/Fahrgestell 2009/06-2009/12 B906 411 CDI 2148 ccm, 80 KW, 109 PS
Originalteilenummer vergleichen Mercedes-Benz Sprinter 4,6-T Pritsche/Fahrgestell 2006/06-2009/12 B906 415 CDI 2148 ccm, 110 KW, 150 PS
Originalteilenummer vergleichen Mercedes-Benz Sprinter 4,6-T Pritsche/Fahrgestell 2009/03-2021/12 B906 416 CDI 2143 ccm, 120 KW, 163 PS
Originalteilenummer vergleichen Mercedes-Benz Sprinter 5-T Kasten 2006/06-2009/12 B906 515 CDI 2148 ccm, 110 KW, 150 PS
Originalteilenummer vergleichen Mercedes-Benz Sprinter 5-T Kasten 2006/06-2009/12 B906 515 CDI 4x4 2148 ccm, 110 KW, 150 PS
Originalteilenummer vergleichen Mercedes-Benz Sprinter 5-T Kasten 2009/03-2021/12 B906 516 CDI 2143 ccm, 120 KW, 163 PS
Originalteilenummer vergleichen Mercedes-Benz Sprinter 5-T Kasten 2006/06-2021/12 B906 516 CDI 4x4 2143 ccm, 120 KW, 163 PS
Originalteilenummer vergleichen Mercedes-Benz Sprinter 5-T Kasten 2006/06-2009/12 B906 518 CDI 2987 ccm, 135 KW, 184 PS
Originalteilenummer vergleichen Mercedes-Benz Sprinter 5-T Kasten 2006/06-2009/12 B906 518 CDI 4x4 2987 ccm, 135 KW, 184 PS
Originalteilenummer vergleichen Mercedes-Benz Sprinter 5-T Kasten 2009/03-2021/12 B906 519 CDI/BlueTEC 2987 ccm, 140 KW, 190 PS
Originalteilenummer vergleichen Mercedes-Benz Sprinter 5-T Pritsche/Fahrgestell 2006/06-2009/12 B906 515 CDI 2148 ccm, 110 KW, 150 PS
Originalteilenummer vergleichen Mercedes-Benz Sprinter 5-T Pritsche/Fahrgestell 2006/06-2009/12 B906 515 CDI 4x4 2148 ccm, 110 KW, 150 PS
Originalteilenummer vergleichen Mercedes-Benz Sprinter 5-T Pritsche/Fahrgestell 2008/09-2021/12 B906 516 1796 ccm, 115 KW, 156 PS
Originalteilenummer vergleichen Mercedes-Benz Sprinter 5-T Pritsche/Fahrgestell 2009/03-2021/12 B906 516 CDI 2143 ccm, 120 KW, 163 PS
 
Original-Teilenummern:
Mercedes: A9064101306
Mercedes: 906410460680
Mercedes: A9064100016
Mercedes: A9064104606
Mercedes: A906410460680
Mercedes: 9064100016
Mercedes: 9064101306
Mercedes: 9064104606
Mercedes: A9064102616
Mercedes: A9064104616
Mercedes: A9064106202
Mercedes: A9064107516
Mercedes: A9064107816
Mercedes: A906410781680
Mercedes: A 906 410 62 06
Mercedes: 9064107516
Mercedes: 9064102616
Mercedes: 9064104616
Mercedes: 9064106202
Mercedes: 9064106206
Mercedes: 9064107816
Mercedes: 906410781680
Vag: 2E0521163T
Vag: 2E0521293M
Volkswagen: 2E0 521 293

For the Following Cars :

VW Crafter 30-50 2E_ [2006-2016] Box

VW Crafter 30-35 2E_ [2006-2016] Bus

VW Crafter 30-50 2F_ [2006-2016] Platform/Chassis

Mercedes-Benz Sprinter 3.5-t [2006-2019] Box

Mercedes-Benz Sprinter 3.5-t [2006-2019] Bus

Mercedes-Benz Sprinter 3.5-t [2006-2019] Platform/Chassis

Mercedes-Benz Sprinter 3-t [2006-2019] Box

Mercedes-Benz Sprinter 3-t [2006-2019] Bus

Mercedes-Benz Sprinter 3-t [2006-2019] Platform/Chassis

Mercedes-Benz Sprinter 4.6-t [2006-2018] Box

Mercedes-Benz Sprinter 4.6-t [2006-2019] Platform/Chassis

Mercedes-Benz Sprinter 5-t [2006-2019] Box

Mercedes-Benz Sprinter 5-t [2006-2019] Platform/Chassis

 
 
 
 

 

Na Kardan  poskytujeme záruku 24 měsíců


Foto 2 - Kardanová hřídel pro Mercedes Sprinter 906 VW LT 28-35 28-46 40-55
Foto 3 - Kardanová hřídel pro Mercedes Sprinter 906 VW LT 28-35 28-46 40-55
Foto 4 - Kardanová hřídel pro Mercedes Sprinter 906 VW LT 28-35 28-46 40-55
Foto 5 - Kardanová hřídel pro Mercedes Sprinter 906 VW LT 28-35 28-46 40-55
Foto 6 - Kardanová hřídel pro Mercedes Sprinter 906 VW LT 28-35 28-46 40-55
Foto 7 - Kardanová hřídel pro Mercedes Sprinter 906 VW LT 28-35 28-46 40-55

Kupte si ještě dnes výrobek Kardanová hřídel pro Mercedes Sprinter 906 VW LT 28-35 28-46 40-55 se 100% zárukou vrácení peněz nebo reklamace Záruka na veškeré zboží a odborný servis - vše zaručeno! Faktury samozřejmostí.

9 900,- Původně: 25 000,-

Další zboží ve slevě

-77%

Pero na opravu laku

Prodáno: 8325 kusů Původně: 299,- Sleva: 77% Nyní: 69,-
Pero na opravu laku
Skladem 35 kusů
Cena: 69,-

-70%

Stěrač FLAT Hybrid POWER+

Prodáno: 1561 kusů Původně: 499,- Sleva: 70% Nyní: 149,-
Stěrač FLAT Hybrid POWER+
Skladem 19 kusů
Cena: 149,-

-80%

Sada na opravu promáčklin

Prodáno: 8430 kusů Původně: 999,- Sleva: 80% Nyní: 199,-
Sada na opravu promáčklin
Skladem 90 kusů
Cena: 199,-

-43%

Klíč řetězový na olejový filtr

Prodáno: 71 kusů Původně: 350,- Sleva: 43% Nyní: 199,-
Klíč řetězový na olejový filtr
Skladem 29 kusů
Cena: 199,-

-55%

Sada na leštění a ochranu povrchu světlometů

Prodáno: 291 kusů Původně: 650,- Sleva: 55% Nyní: 290,-
Sada na leštění a ochranu povrchu světlometů
Skladem 49 kusů
Cena: 290,-

Líbí se Vám SLEVOVAR??

 

Pokud se Vám SLEVOVAR.CZ líbí, doporučte jej svým známým. Stačí pouze vyplňit email Vašeho známého nebo kamaráda a bude mu automaticky odeslána pozvánka na náš obchod.

Máte dotaz na zboží?

Veškeré zboží nabízené na slevovém serveru SLEVOVAR.CZ je skladem a je připravené k okamžité expedici. Pokud máte dotaz, neváhejte a kontaktujte nás na čísle 602 350 911.

Náš vyškolený tým pracovníků Vám velmi ochotně poradí. Případně pokud máte zájem o zboží a nevíte jak objednat, můžete také učinit objednávku telefonicky. V případě, že se Vám nechce telefonovat, napište nám zprávu na E-Mail: objednavky@slevovar.cz